InDISTRICT partnerem ALG

 • standard blog post with image

  InDISTRICT partnerem ALG

  Salon Firmowy InDISTRICT został w tym roku partnerem Architektonicznej Ligi Golfa (ALG). Architektoniczna Liga Golfa (ALG) ma na celu rozpowszechnianie golfa wśród osób z branży architektoniczno-budowlanej. Ideą przewodnią jest zachęcenie osób związanych z architekturą do rozpoczęcia nauki gry w golfa, a tym którzy już grają umożliwienie dalszego rozwoju oraz wspólnej zabawy podczas turniejów.


  Salon Firmowy InDISTRICT został w tym roku partnerem Architektonicznej Ligi Golfa (ALG).

   

  Architektoniczna Liga Golfa (ALG) ma na celu rozpowszechnianie golfa wśród osób z branży architektoniczno-budowlanej. Ideą przewodnią jest zachęcenie osób związanych z architekturą do rozpoczęcia nauki gry w golfa, a tym którzy już grają umożliwienie dalszego rozwoju oraz wspólnej zabawy podczas turniejów. Chcielibyśmy aby wydarzenia sportowe stworzyły pole do wspólnych spotkań w szerszym gronie, nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów a przede wszystkim dobrej zabawy. Nasze działania są wspierane przez partnerów z branży architektoniczno – budowlanej, Stowarzyszenie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (SARP) oraz Polski Związek Golfa (PZG) .

   

  Gospodarzem ALG jest Golf Park Józefów, gdzie odbywają się akademie golfa, golf meetingi i turnieje golfowe. Architektci z ALG reprezentują też ligę na arenie ogólnopolskiej biorąc udział w golfowych turniejach branżowych.

   

  W zależności od stopnia zaawansowania proponowane są różne formy aktywności golfowej. Dla stawiających pierwsze kroki w golfie proponujemy kursy na zieloną kartę. Dla osób, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności golfowe organizowane są akademie golfa (każda sobota od 14-16), podczas których można szkolić elementy gry pod okiem doświadczonych trenerów. Osoby, które chcą poznać smak sportowej rywalizacji mogą rywalizować podczas turniejów golfowych. A dla wszystkich- niezależnie od umiejętności organizowane są golf meetingi- spotkania w formie pikników golfowych dla całych rodzin.

   

  Jeśli chcecie spróbować swoich sił w golfie zapraszamy do Golf Park Józefów. Więcej informacji o ALG znajdziecie na stronie www.projektgolf.pl oraz https://www.facebook.com/ProjektGolf

   

  Organizatorzy Architektonicznej Ligi Golfa