Standard

 • standard blog post with image
 • standard blog post with image

  Szeroka oferta recepcji w InDISTRICT!

  Dla klientów odwiedzających Twoją firmę, zapowiedzią udanego spotkania jest ich życzliwe przyjęcie przy blacie doskonale zaaranżowanej recepcji. Na przykład takiej, jak na zaprezentowanej aranżacji. InDISTRICT posiada bardzo szeroką ofertę recepcji wiodących producentów mebli.

  Czytaj
 • standard blog post with image

  Ekskluzywne meble gabinetowe w InDISTRICT!

  Spełniamy oczekiwania klientów w zakresie aranżacji i wyposażenia biur w meble gabinetowe. Wyszukujemy najnowocześniejsze rozwiązania do pomieszczeń, dzięki którym nasi klienci mogą podkreślić prestiż i wyjątkowość swoich firm. Mamy w ofercie produkty wielu topowych producentów takich, jak np. Las Mobili, Vario, Balma, Massoni czy Maro. Zaproponujemy aranżację i kolekcję najlepszą dla Twojego biura.

  Czytaj
 • standard blog post with image

  Rozwiązania do sal koncertowych w InDISTRICT!

  Producenci mebli prześcigają się w propozycjach udogodnień wnętrz dla pasjonatów z różnych dziedzin. Nawet muzycy mają swoje specjalnie zaprojektowane krzesła z miejscami na nuty. Skandynawskie ikony design’u Howe, które proponujemy naszym klientom można znaleźć w wielu salach koncertowych świata.

  Czytaj
 • standard blog post with image

  InDISTRICT bije rekord w wielkości wyposażonej przestrzeni!

  Biurko. Biuro. Biurowiec. Jakiekolwiek zadanie stawia przed nami klient – zawsze się z niego wywiązujemy ku jego zadowoleniu. Bez względu, czy jest to dobranie jednego biurka, wyposażenie biura czy kompleksowe wykończenie całego biurowca – mamy w tym doświadczenie. Liczby mówią same za siebie: za jednym projektem 23 kondygnacje, 2 000 stanowisk pracy, 7 placówek, zagospodarowane 15 000 m² nowoczesnymi rozwiązaniami architektury i mebli biurowych!

  Czytaj
 • standard blog post with image
 • standard blog post with image

  Skandynawskie ikony designu dostępne w InDISTRICT!

  Projekty i aranżacje InDISTRICT uwzględniają pomysły najlepszych światowych designerów takich, jak David Rowland czy Arne Jacobsen. Zainspirowani prostotą i minimalizmem skandynawskiego stylu Howe proponujemy naszym klientom topowe, ponadczasowe rozwiązania podkreślające prestiż i wyszukany gust. 

  Czytaj
 • standard blog post with image

  Projekty InDISTRICT podkreślą Twój styl!

  Architekci InDISTRICT mają niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz w każdym stylu. W zależności od potrzeb zaproponowane rozwiązania są “szyte na miarę” pod kątem designu oraz komfortu użytkowania. Cel jest jeden - wszechstronne dopasowanie biura do zróżnicowanych, indywidualnych upodobań.

  Czytaj
 • standard blog post with image

  InDISTRICT buduje wizerunek firm!

  W InDISTRICT rozumiemy doskonale, że marka firmy musi wywoływać wśród klientów określone uczucia, dlatego nasze projekty wnętrz dla firm z wielu branż zawsze odzwierciedlają ich charakter. Proponowane aranżacje podkreślające prestiż i bezpieczeństwo firm z branży finansowej różnią się od projektów dla start-upów stawiających na nieskrępowaną kreatywność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie pamiętając, że wystrój jego firmy przekłada się na postrzeganie jego marki.

  Czytaj