O firmie

InDISTRICT

Nasza firma powstała w 1999 roku jako salon firmowy marki Balma. Później zmieniła nazwę na ASF Autoryzowany Salon Firmowy i poszerzyła listę partnerów wśród najlepszych producentów mebli polskich i zagranicznych. W 2017 roku stworzyliśmy nową markę – InDISTRICT.

InDISTRICT oferuje indywidualne zaaranżowanie biura i stwarza możliwość dopasowania jego wnętrza do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klienta. To wyjątkowa propozycja dla Tych, którzy pragną, aby wnętrze w ich miejscu pracy było jedyne i niepowtarzalne. To kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz biurowych i hotelowych w wysokiej jakości meble, wykładziny i oświetlenie. InDISTRICT wzbogaci Twoje wnętrze we wszystko, co jest niezbędne do efektywnej i przyjemnej pracy – od mebli po oświetlenie.

InDISTRICT to:

  • kompleksowa obsługa wyposażenia wnętrz biurowych i hotelowych 
  • indywidualne rozwiązania aranżacji wnętrz i oświetlenia
  • ekskluzywna stylistyka mebli
  • innowacyjne designerskie rozwiązania
  • do 300 zastępczych stanowisk pracy podczas realizacji produkcji zamówionych mebli
  • krótkie terminy realizacji

Posiadamy w ofercie najlepsze produkty i rozwiązania biurowe producentów polskich i zagranicznych w tym: VANK, BALMA, MARO, LAS Mobili, VARIO, MASSONI.

Zajmujemy się projektami w Polsce i zagranicą. Realizowaliśmy projekty międzynarodowe między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Łotwie czy na Seszelach. 

Nasze aranżacje wnętrz i meble wybiegają w przyszłość. Nie tylko dlatego, że chcemy być najlepsi i pragniemy zaoferować klientom wyszukane rozwiązania. Również po to, aby wyprzedzić ich oczekiwania, wymagania, a nawet pragnienia. Wynikiem tych działań są wyjątkowe miejsca pracy, biura, w których rodzą się sukcesy.

Spraw, aby biuro zaprojektowane i wyposażone przez nas było miejscem Twojego sukcesu!